Anasayfa Bayilik(Franchise) Ürünlerimiz Projelerimiz Hizmetlerimiz Katalog İletişim
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bireysel müşterilerimizin satış temsilcimizle iletişime geçtiği andan itibaren sipariş süreci hızla yürütülmektedir. Bayilerimiz ise siparişleri üyelik kısmından giriş yaparak oluşturabilirler. Daha sonra siparişleriniz ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir.

Mağazamızda stok var. Mağazadan hemen teslim alınabilir seçeneği ile satın aldığınız ürünler mağaza tarafından hazırlandığında üyelik e-mail adresinize “”Siparişiniz Sizi Bekliyor”” başlıklı bir e-mail gönderilecektir. ”Siparişiniz Sizi Bekliyor” başlıklı e-mail tarafınıza ulaştıktan sonra mağazamızdan ürününüzü teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Sipariş verilen ürünler, belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen en kısa sürede adresinize gönderilmeye çalışılır. Gönderim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir. Randevulu teslimat sadece mağazalarımızdan satın aldığımız ürünler için uygulanabilir.

Kargolama ve nakliye süreçlerimiz siparişlerinizin kesinleşmesinin hemen ardından işleme alınıyor. İstediğiniz bahçe mobilyası ve salıncak çeşitlerimiz özenle paketlenerek gönderimi sağlanmaktadır.