Anasayfa Bayilik(Franchise) Ürünlerimiz Projelerimiz Hizmetlerimiz Katalog İletişim
Bizi Tanıyın

Hakkımızda

2004 yılında kurulan firmamız Güneş enerjisi kat kaloriferi üretimi yaparak şehrimizin önemli firmaları arasında yer almış olup 2019 yılında Salıncak ve Bahçe mobilyaları üretimi yapmaya başlamıştır.

Yenilikçi çalışmalarımız sayesinde kısa sürede yurtdışı pazarına açılmayı başardık.

Zeb Garden gelişmiş teknoloji ve yetişmiş personeli sayesinde kısa sürede bu alanda Türkiye’ nin önde gelen firmaları arasına girmiş olup Türkiye’ nin çeşitli illerinde bayi ağı olup
Dünya genelinde 15 ülkeye  ihracat yaparak bu alanda da öncü firmalar arasına girmiştir.

Her gün yenilenen ürün portföyümüz ve değişime açık dinamik yapımız sayesinde hızla büyüyor ve bir dünya markası olma yolunda ilerliyoruz.

Türkiye'nin nadir yerli üretim bahçe mobilyaları imalatı yapan firmalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Ar-ge çalışmalarımızın sonucu üretimine karar verdiğimiz bahçe mobilyalarımız ve salıncak ürünlerimizde kullandığımız başta alüminyum, rattan ve kumaşlar olmak üzere bütün malzemelerimizi
alanında saygın tedarikçilerimizden temin etmemiz ve işçilerimizin büyük bir titizlikle ürünlerimizi ilmek ilmek işlemesiyle ortaya koyduğumuz kalite anlayışı müşterilerimizi mutlu etmektedir.

Bu süreçte değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizin katkılarıyla, hem yurtiçinde hem de yurt dışında markamız büyümeye devam ediyor.

Müşterilerimiz arasında başta yurtiçindeki oteller, yapı marketler, bahçe mobilyaları satışı yapan mağaza ve broker kuruluşlar gibi sektörün yapı taşları yer alıyor.

Kocaeli’ de bulunan 4000 m2 kapalı, 2000 m2 açık ve 1000 m2 üretim, tanıtım ve satış ofisimizden oluşan Zeb Garden Tesislerimizde yaklaşık 50 personelimiz çalışmaktadır. 

Siz değerli iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bu yolculukta bizimle birlite olmaya var mısınız?

Siz de bu değere ortak olmak için yolculuğumuza katılın...

 

Saygılarımızla
Ertuğrul YAVUZ
 

YAVUZER EV BAHÇE DİZAYN ISITMA SİSTEMLERİ İMALAT

İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZEB GARDEN